Zespół
ks. Zbigniew Chwaja SCJ

Pracował na misjach w RPA niemal 19 lat. Pochodzi z Dobczyc i ma 50 lat. Do Zgromadzenia wstąpił 1986r. Po decyzji o pracy na misjach w RPA przez dwa lata przebywał na nauce języka w Stanach Zjednoczonych. Na misje do Afryki  pojechał w 1995r. W RPA pracował najpierw w diecezji De Aar. Następnie posługiwał w diecezji Alival North, gdzie był ekonomem prowincjalnym i domowym oraz proboszczem parafii katedralnej. Stąd przeniósł się do archidiecezji Durban na wschodzie kraju, gdzie pracował w parafii św. Franciszka z Asyzu w Pietermaritzburg, a należał do wspólnoty w Hilton. 

W 2014 wrócił do Polski i po pobycie w domu kurii prowincjalnej przez kilka miesięcy pracował w biurze stadnickim do czasu nominacji na urząd ekonoma seminarium i wspólnoty w Stadnikach.

W 2016r. został Sekretarzem Misji Zagranicznych w Polskiej Prowincji Księży Sercanów.

ks. Piotr Chmielecki SCJ

Urodził się na początku lat osiemdziesiątych XX wieku. Po maturze wstąpił do Zgromadzenia Księży Sercanów. W latach 2003-2009 studiował pilnie i formował się w Wyższym Seminarium Misyjnym Księży Sercanów w Stadnikach, co zaowocowało przyjęciem święceń kapłańskich.

Obecnie: kreatywny i efektywny fundraiser w Sekretariacie Misji Zagranicznych Księży Sercanów; pomysłodawca zbieramto.pl | dla misji i środowiska oraz wszelkich „zbieraczych” inicjatyw, wspierających posługę misyjną Sercanów. Notoryczny poszukiwacz srebrnego złomu i elektrośmieci. Kolekcjonuje wszystko, co po przetworzeniu może „uczynić świat choć trochę lepszym”. etc.

Kinga Rybarczyk

Opiekun wizerunku (Pi-aR 🙂 ) oraz Opiekun projektu Zbieramto w szkole.

Obecnie zajęta wychowaniem małego Józia.

Maciej Moczydłowski

Twórca materiałów graficznych.

Piotr Jopek

Logistyk.