Agentki 925
Agentka 925
Inicjatywa „srebro na wagę złota” nie byłaby tak owocna, gdyby nie „Agentka 925”.

Kto to taki? Osoba zbierająca srebrny złom w najbliższym środowisku (rodzina, znajomi, praca) oraz na terenie parafii; pomagająca nawiązać (pierwszy) kontakt z Księdzem Proboszczem; koordynuje akcję zbiórki w swojej bądź sąsiedniej parafii. „Agentka 925” w danej miejscowości jest też „pośrednikiem dobra”, któremu indywidualni Darczyńcy mogą przekazywać  srebrny złom.


Budowa sieci wciąż trwa. Warto podjąć to wyzwanie i dołączyć do naszej inicjatywy! W ramach podziękowania, „Agentka 925” otrzymuje pamiątkową skrzyneczkę do przechowywania srebra oraz srebrny Krzyżyk sercański. Ponadto, co roku w dniu jej „urodzin”, czyli daty przystąpienia do akcji, zostaje … – to już „słodka” tajemnica :). Jeżeli jesteście ciekawi, co dzieje się w „urodziny” zapytajcie nasze „Agentki 925”, albo sami spróbujcie sił w tym „fachu”!

„Agentki 925”: 

Pani Katarzyna Bilińska, Koło
Siostra Dorota Kowalewska OSA, Kraków
Pani Bożena Kula, Bydgoszcz
Pani Karolina Mankiewicz, Buk
Panie Angelika, Iwona, Sylwia Stańko, Kamień
Pani Ewelina Zamojska, Wieliczka
Pani Agnieszka Zelek, Gorzów Wielkopolski
Pani Joanna Czechowska, Łaziska Górne
Pani Agnieszka Pustkowiak, Duszniki
Pani Beata Jung-Nikliborc, Oświęcim
Pani Agnieszka Michorczyk, Laskowa
Pani Małgorzata Nowak, Bytów
Siostra Milena Wilk, Warszawa

Zapraszamy także Panów. Im więcej „Agentów 925” jest z nami, tym skuteczniej możeMY działać na rzecz misji i pomagać potrzebującym. Razem zbudujMY sieć w całej Polsce! 

Jeszcze się wahasz? A może obawiasz się, jak zareaguje Twoje najbliższe środowisko? Posłuchaj co mówi „Agent(ka) 925” w audycji radiowej i przeczytaj ten wywiad.