20 Maja Meetings
Pielgrzymka do Medjugorie i Albanii

Jeśli należysz do Sercańskiej Rodziny Misyjnej, jesteś naszym Darczyńcą lub wspierasz duchowo misje sercanów to mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Zapraszamy Cię na pielgrzymkę do Medjugorie połączoną z odwiedzinami misji w Albanii, gdzie pracuje sercański misjonarz, ks. Jarosław Grzegorczyk.


/files/download/documents/MEDJUGORIE I ALBANIA 7 dni (1)-1620902720.pdf

Pielgrzymka samolotowa do Albanii oraz Bośni i Hercegowiny dla Sercańskiej Rodziny Misyjnej!
10-16.09.2021
Drodzy Darczyńcy misyjni,
pragniemy zaproponować Wam nową formę spotkania się, wspólnej modlitwy, poznawania misji i pielgrzymowania. Zapraszamy do pielgrzymowania razem z nami do Albanii – z wizytą w Boriç u ks. Jarosława Grzegorczyka SCJ oraz do Bośni i Hercegowiny z kilkudniowym pobytem w Medjugorie. Pielgrzymka samolotowa jest przygotowana przez biuro podróży dla członków Sercańskiej Rodziny Misyjnej.


Skrótowy plan:
Tirana – Kruje – Boriç - Medjugorie – Kriżevac – Podbrdo – Mostar – Sarajewo - Dubrownik
Dzień 1 Zbiórka na lotnisku Chopina w Warszawie o godz. 4.30, odprawa i przelot do Tirany w Albanii
Dzień 2 Śniadanie i wizyta w parafii w Boriç
Dni 3-5 Pobyt w Medjugorie. Wejście na Górę Objawień (Podbrdo), droga krzyżowa na wzgórzu Kriżewac, wyjazd do Mostaru i Tihaliny oraz do pobliskich wodospadów Kravica (możliwość kąpieli)
Dzień 6 Przejazd do Sarajewa, zwiedzanie stolicy Bośni i Hercegowiny
Dzień 7 Śniadanie w Medjugorie i wycieczka do Dubrownika, zwiedzanie. Przejazd na lotnisko i powrót do Polski. Lądowanie na lotnisku Chopina w Warszawie o godz. 20:30
Cena od 2840 zł + 60 euro do 3290 zł + 60 euro (w zależności od wielkości grupy, 30-50 osób)
Wszelkie kwestie formalne (umowa, wpłata, ubezpieczenie czy ewentualne rezygnacja) pielgrzymi będą załatwiać bezpośrednio z biurem pielgrzymkowym Misja Travel z Poznania. Jako Sekretariat Misji Zagranicznych Księży Sercanów jesteśmy pomysłodawcą wyjazdu, a za organizację odpowiada biuro podróży. Wniesienie opłaty za udział w tej pielgrzymce nie jest powiązane z korzyścią materialną dla wspieranych przez nasz Sekretariat dzieł misyjnych.
Szczegółowy program pielgrzymowania można znaleźć na stronie internetowej: www.misjesercanow.pl
Chętnych do wspólnego pielgrzymowania prosimy o kontakt telefoniczny: 537 411 405 lub mailowy: [email protected]