22 Maja Formacja
Zapraszamy na "Wakacje z misjami i językami" i Mladifest!

Organizujemy kwesty, zbieramy srebro, baterie, makulaturę... sprzedajemy krzyżyki sercańskie. Pracujemy, by w ubogich rejonach świata udało się wybudować studnie czy szkoły. Gdy jednak przychodzą wakacje, to spędzamy czas z najmłodszymi. W tym roku już po raz siódmy organizujemy „Wakacje z misjami i językami”.


Sercański obóz to czas bardzo aktywnego odpoczynku. Nie brakuje podczas tego wyjazdu wysiłku fizycznego: poranna gimnastyka, wyprawy na basen i różnorodne zajęcia sportowe nie pozwolą na wakacyjne rozleniwienie. Obowiązkowym punktem planu dnia są także: Eucharystia, katecheza misyjna, zajęcia z języka angielskiego realizowane za pomocą metod plastycznych i muzycznych. Wyjeżdżamy też na całodzienną wycieczkę poza miejsce zakwaterowania. Wieczorami, kiedy uczestnicy nie mają już siły np. na grę w piłkę, nadchodzi czas zabaw integracyjnych czy oglądania filmu.

Obozy są koloniami zgłaszanymi do kuratorium oświaty, a opiekunowie i kierownik kolonii ukończyli wymagane kursy. Dodatkowym naszym „ubezpieczeniem” jest niewątpliwie Boża Opatrzność, która nad nami czuwała przez 6 poprzednich lat. Nikt nie doświadczył poważnego urazu, a wiele dzieci ze łzami w oczach opuszczało obozy.

  • Koszyce Małe k. Tarnowa, dom rekolekcyjny księży sercanów, 18-24 sierpnia 2019 r.
  • Nowe Kawkowo k. Olsztyna, dom rekolekcyjny "Zacheusz", 25-31 sierpnia 2019 r.

Zapraszamy dzieci po 3,4,5,6 klasie szkoły podstawowej.

Koszt 640 zł, zniżka 50 zł dla rodzeństwa oraz dzieci ze szkół aktywnie uczestniczących w projekcie "Zbieramto w szkole" w roku szkolnym 2018/2019. "Promocje" nie kumulują się :-).

+ Festiwal Młodych w Medjugorie (Mladifest) 30.07.-07.08.2019 r.
Wyjazd dla młodzieży po 8 klasie szkoły podstawowej. Wyjazd z Warszawy przez Katowice. Koszt 1380 zł. Program wyjazdu: http://www.krolowapokoju.com.p...

Kontakt i więcej informacji: Natalia Paszko, e-mail: [email protected], tel. 888 584 105