03 Stycznia Spotkania
ZAPRASZAMY na Boski Bal Charytatywny

Celem Balu jest zebranie środków na wsparcie tych, którzy tej pomocy szczególnie potrzebują. Podczas licytacji zbierzemy środki na: budowę kolejnej studni w Czadzie oraz drugi cel to zebranie środków dla Kobiet, aby pomóc im wystartować w biznesie dzięki Fundacji Boskie Skrzydła.


Dlaczego organizujemy Boski Bal Charytatywny?

Chcemy spotkać się z Darczyńcami naszego Sekretariatu Misji Zagranicznych w atmosferze zabawy i święta. Będą nam towarzyszyć kobiety uczestniczące cały rok w spotkaniach "Boski Biznes" razem z małżonkami i przyjaciółmi.

25.01.2020 zapraszamy do pięknego Hotelu Rzeszów**** Zarówno Pary Małżeńskie, Pary Narzeczeńskie, Pary Zakochanych i tych, którzy chcą się zakochać, a więc Boskie Singielki i Boskich Singlów! W programie wieczoru: 🙏 Msza Św. w Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej w Kościele Bernardynów w Rzeszowie - godz. 18.00 💃 Bal w Hotel Rzeszów czyli Impreza karnawałowa z DJ i wodzirejem 💸 Licytacja na rzecz Sekretariatu Misji Zagranicznych Księży Sercanów i Fundacji Boskie Skrzydła 🎲 Losowanie nagród dla uczestników Balu 🏆 Rozdanie statuetek Prawdziwie Boska

Zapraszamy! Zostań naszym Partnerem i Sponsorem! Promuj swoją firmę, swoje produkty i usługi. Przekaż swoje produkty lub usługi na licytację i jako drobne prezenty dla naszych gości. Współpracę z nami podjęło wiele mediów.

Zarezerwuj swoje miejsce - bądź z nami. To będzie wspaniała zabawa w wytrawnym towarzystwie. Czekamy na Ciebie!

❗️Wejdź na www.boskibiznes.pl i zarejestruj swój udział❗️