30 Czerwca Spotkania
Zapraszamy na "Wakacje z misjami i językami"

Organizujemy kwesty, zbieramy baterie i srebro. Pracujemy, by w ubogich rejonach świata udało się wybudować studnie, przedszkola i przychodnie zdrowia. Gdy przychodzą wakacje, nie możemy sobie jednak odmówić czasu spędzonego z najmłodszymi. W tym roku już po raz szósty organizujemy „Wakacje z misjami i językami”.


Sercański obóz to czas bardzo aktywnego odpoczynku. Nie brakuje podczas wyjazdu wysiłku fizycznego: poranna gimnastyka, wyprawy na basen i różnorodne zajęcia sportowe nie pozwolą na wakacyjne rozleniwienie. Obowiązkowym punktem planu dnia są także: Eucharystia, katecheza misyjna, zajęcia z języka angielskiego realizowane za pomocą metod plastycznych i muzycznych. Nie zabraknie wycieczek i zwiedzania, a po dniu pełnym wrażeń, kiedy uczestnicy nie mają już siły na grę w piłkę, nadchodzi czas zabaw integracyjnych czy oglądania filmu.

Obozy są koloniami zgłaszanymi do kuratorium oświaty, a opiekunowie i kierownik kolonii ukończyli wymagane kursy. Dodatkowym naszym „ubezpieczeniem” jest niewątpliwie Boża Opatrzność, która nad nami czuwała przez 5 poprzednich lat organizowania tych kolonii. Nikomu nic poważnego się nie stało, a wiele dzieci ze łzami w oczach opuszczało obozy.

Koszyce Małe k. Tarnowa, dom rekolekcyjny księży sercanów,

26 sierpnia – 1 września
dzieci po 4, 5, 6, 7 klasie szkoły podstawowej
ok. 30 uczestników.

Koszt 580 zł, rodzeństwo 520 zł/osoba

Kontakt i więcej informacji: Natalia Paszko, e-mail: [email protected], tel. 888 584 105