19 Października Formacja
Spotkajmy się w „Szkole Maryi"

Szkoły Życia Chrześcijańskiego i Ewangelizacji świętej Maryi z Nazaretu Matki Kościoła” to w skrócie „Szkoły Maryi”. Najbliższe spotkanie 10-12.11. br


„Szkoła Maryi” to propozycja dla wszystkich. Na spotkanie mogą przyjechać osoby zaangażowanie w życie Kościoła i wspólnot, a także ci, którzy nie należą do wspólnot lub poszukują swojej drogi wiary i miejsca w Kościele. – Dla wszystkich pracowników i wolontariatu Sercańskich Misji Zagranicznych to weekend spotkanie z Panem Bogiem i drugiem człowiekiem. Dla każdego, kto chce odpocząć przy Bogu, czeka grupa otwarta – zachęca ks. Piotr Chmielecki.

Najważniejszą cechą naszych spotkań w„Szkole Maryi” jest precyzyjnie opracowany program formacyjny – wieloetapowy plan na wychowywanie uczniów Chrystusa. Mogą w niej wziąć udział pojedyncze osoby, rodziny oraz całe wspólnoty. Formacja w „Szkole Maryi” trwa sześć lat. W Pliszczynie będą głoszone nauczania na trzech poziomach: 0a, 0b i 1. Dzięki niej nie tylko pogłębiamy wiedzę teologiczną, ale mamy szansę na pogłębienie relacji z Bogiem, o sięgnięcie dojrzałości chrześcijańskiej i zaangażowania ewangelizacyjnego.

Spotkanie „Szkoły Maryi” od 10 do 12 listopada 2017 r. , start w piątek o godz. 17.30, a zakończenie w niedzielę o 15.00. Całkowity koszt uczestnictwa to 120 złotych (70 zł na posiłki, 50 zł nocleg). Nocleg jest dobrowolny, uczestnicy mają możliwość powrotu do swoich domów. Studenci mogą liczyć na 50% zniżki.

Zapisy prowadzi Kasia Stinska, tel. 536 756 173; stinska.k@gmail.com

Do zobaczenia w Domu Zakonnym Księży Sercanów w Pliszczynie (koło Lublina).