20 Maja Spotkania
Pielgrzymka do Bośni i Hercegowiny oraz Albanii

Jeśli należysz do Sercańskiej Rodziny Misyjnej mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Zapraszamy Cię na pielgrzymkę do Bośni i Hercegowiny (Medjugorie) połączoną z odwiedzinami misji w Albanii, gdzie pracuje sercański misjonarz ks. Jarosław Grzegorczyk.


Drodzy Darczyńcy misyjni i przyjaciele misji sercańskich,

jesteście dla nas bardzo ważni. Bez Was Sekretariat Misji Zagranicznych Księży Sercanów nie mógłby istnieć. Gdyby nie Wy, nasza pomoc z Polski nie mogłaby dotrzeć do tak wielu miejsc. Dzieci na Filipinach nie mogłyby bawić się w przedszkolu, wielu mieszkańców Afryki Subsaharyjskiej nie miałoby czystej wody do picia, a kobiety w Czadzie dalej rodziłyby na gołej ziemi.

Wiemy, że wielu z Was wspiera misje od dawna. Dlatego staramy się, abyście czuli się częścią Sercańskiej Rodziny Misyjnej. Rodziny, w której ważne są relacje, wspólna modlitwa, spotkania. Stąd pomysł na nową formę kontaktu, jaką jest pielgrzymka (samolotowa) połączona z wizytą na placówce misyjnej. Zapraszamy Was do wspólnego pielgrzymowania do Medjugorie w Bośni i Hercegowinie, a także odwiedzin misji w Boriç w Albanii, gdzie posługuje sercański misjonarz, ks. Jarosław Grzegorczyk.

Kiedy?

  • Od 10 do 16 września 2021

Gdzie?

  • Tirana – Kruje – Boriç - Medjugorie – Kriżevac – Podbrdo – Mostar – Sarajewo - Dubrownik

Dla kogo?

  • Dla Darczyńców misyjnych oraz ich rodzin

Za ile?

  • W zależności od wielkości grupy (50-30 osób) od 2840 zł + 60 euro do 3290 zł + 60 euro


Pielgrzymka jest organizowana przez biuro pielgrzymkowe Misja Travel, dlatego wszelkie kwestie formalne (umowa, wpłata, ubezpieczenie czy ewentualne rezygnacja) są uzgadniane z biurem podróży. Jako Sekretariat Misji Zagranicznych Księży Sercanów jesteśmy pomysłodawcą wyjazdu, ale opłata za udział w tej pielgrzymce nie jest powiązana ze wsparciem dzieł misyjnych.

Skrótowy plan:

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku Chopina w Warszawie o godz. 4.30, odprawa i przelot do Tirany w Albanii

Dzień 2
Śniadanie i wizyta w parafii w Boriç

Dni 3-5
Pobyt w Medjugorie. Wejście na Górę Objawień (Podbrdo), droga krzyżowa na wzgórzu Kriżewac, wyjazd do Mostaru i Tihaliny oraz do pobliskich wodospadów Kravica (możliwość kąpieli)

Dzień 6
Przejazd do Sarajewa, zwiedzanie stolicy Bośni i Hercegowiny

Dzień 7
Śniadanie w Medjugorie i wycieczka do Dubrownika, zwiedzanie. Przejazd na lotnisko i powrót do Polski. Lądowanie na lotnisku Chopina w Warszawie o godz. 20:30

Szczegółowy program pielgrzymowania można pobrać tutaj:

MEDJUGORIE I ALBANIA 7 dni

ZAPISY

537 411 405
[email protected]