26 Września
Witamy na naszej nowej stronie

Przedstawiamy Wam nową stronę misjesercanow.pl. Tutaj znajdziecie informacje o wszystkich dziełach Sekretariatu Misji Zagranicznych Księży Sercanów.


Przez kilka lat nasza praca, a dzięki Wam również działalność misyjna, rozrosły się do znaczących rozmiarów. Dziś w jednym miejscu pokazujemy całe nasze serce! W zakładce „Rodzina misyjna” przedstawiamy wszystkich, którzy włączają się fizycznie i duchowo w dzieła - prezentujemy wszystkie projekty zrealizowane przez Sekretariat Misji Zagranicznych Księży Sercanów oraz aktualnie prowadzone akcje.

Specjalnie dla darczyńców wprowadziliśmy nowe funkcjonalności m.in. możliwość wsparcia wybranych projektów (polskich i zagranicznych) wpłatami przez internet.

Każdy, kto chce dołączyć do projektów misyjnych znajdzie już niezbędne informacje w zakładce „Wolontariat”, a w niej: porady, informacje o formacji i o tym, jak nas znaleźć.

Chcecie zawsze być na bieżąco? Istotne wieści oraz ciekawostki znajdziecie zawsze w „Aktualnościach” oraz na naszym fanpage Sercanie.